Rapoarte de Selectie

Rapoarte selectie 2017-2020

……………………………………………………………………….

Rapoarte selectie 2007-2015

RAPORT INTERMEDIAR M 111 26.07.2013

RAPORT INTERMEDIAR M 121 26.07.2013

RAPORT INTERMEDIAR M 313 26.07.2013

raport final selectie 1- masura 111

raport final selectie 1- masura 121

raport final selectie 1- masura  313

erata raport selectie 121

Raport de selectie intermediar 2 – M 121

Raport de selectie intermediar 1 – M 312

Raport de selectie intermediar 1- M 322

Raport selectie final 2-M 121

Raport final selectie 1-M 312

Raport final de selectie 1- M 322

Erata

Raport intermediar selectie 2-M111

Raport intermediar selectie 3-M 121

Raport selectie intermediar 2-M 312

Raport intermediar selectie 2-M 313

Raport intermediar selectie 2- M 322

Raport final selectie 2-M 111

Raport final de selectie 3-M 121

Raport selectie final 2-M 312

Raport final selectie2-M 313

Raport final selectie 2-M 322

erata raport selectie M 121 15.10.2013

Erata 2 raport selectie M 121

Raport selectie intermediar M 312

RAPORT DE SELECTIE FINAL M 312-31.01.2014

Raport de selectie intermediar M 121-14.03.2014

Raport selectie intermediar M 313-14.03.2014

Erata raport selectie intermediar M 313-14.03.2014

Raport selectie intermediar M 421-14.03.2014

Raport selectie final M 121-24.03.2014

Raport selectie final M 313-24.03.2014

Raport selectie final M 421-24.03.2014

Raport intermediar M 111-02.04.2014

Raport intermediar selectie M 322-02.04.2014

Raport selectie final M 111 10.04.2014

Raport selectie final M 322 10.04.2014

Raport selectie final M 121 06.06.2014

Raport intermediar M 111 06.06.2014

Raport intermediar M 322 06.06.2014

Raport selectie final M 111 17.06.2014

Raport selectie final M 322 17.06.2014

Raport evaluare M 121 septembrie 2014

Raport evaluare M 322 septembrie 2014

Raport final selectie M 121 18.09.2014

Raport final selectie M 322 18.09.2014

Raport evaluare M 111

Raport evaluare M 421

Raport selectie final M 111 15.10.2014

Raport final selectie M 421 15.10.2014

Raport selectie final M 421 28.01.2015

Raport selectie M 421 02.02.2015

Raport evaluare M 322 25.03.2015

Raport final M322 26.03.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lasă un răspuns