Rapoarte de Selectie

Rapoarte selectie 2017-2020

Raport final M10 13.03.2018

Raport contestatii 06.03.2018

Raport final M12 02.03.2018

Raport final M11 02.03.2018

Raport final M3 02.03.2018

Raport intermediar M 12 22.02.2018

Raport intermediar M11 22.02.2018

Raport intermediar M10 22.02.2018

Raport intermediar M3 22.02.2018

Erata raport M9

Raport final M9 29.01.2018

Raport evaluare M9 19.01.2018

Raport selectie final M11 15.11.2017

Raport selectie final M3 15.11.2017

Raport evaluare M11 01.11.2017

Raport evaluare M3 01.11.2017

Raport intermediar M 10 21.09.2017

Raport final M 10 04.10.2017

……………………………………………………………………….

Rapoarte selectie 2007-2015

RAPORT INTERMEDIAR M 111 26.07.2013

RAPORT INTERMEDIAR M 121 26.07.2013

RAPORT INTERMEDIAR M 313 26.07.2013

raport final selectie 1- masura 111

raport final selectie 1- masura 121

raport final selectie 1- masura  313

erata raport selectie 121

Raport de selectie intermediar 2 – M 121

Raport de selectie intermediar 1 – M 312

Raport de selectie intermediar 1- M 322

Raport selectie final 2-M 121

Raport final selectie 1-M 312

Raport final de selectie 1- M 322

Erata

Raport intermediar selectie 2-M111

Raport intermediar selectie 3-M 121

Raport selectie intermediar 2-M 312

Raport intermediar selectie 2-M 313

Raport intermediar selectie 2- M 322

Raport final selectie 2-M 111

Raport final de selectie 3-M 121

Raport selectie final 2-M 312

Raport final selectie2-M 313

Raport final selectie 2-M 322

erata raport selectie M 121 15.10.2013

Erata 2 raport selectie M 121

Raport selectie intermediar M 312

RAPORT DE SELECTIE FINAL M 312-31.01.2014

Raport de selectie intermediar M 121-14.03.2014

Raport selectie intermediar M 313-14.03.2014

Erata raport selectie intermediar M 313-14.03.2014

Raport selectie intermediar M 421-14.03.2014

Raport selectie final M 121-24.03.2014

Raport selectie final M 313-24.03.2014

Raport selectie final M 421-24.03.2014

Raport intermediar M 111-02.04.2014

Raport intermediar selectie M 322-02.04.2014

Raport selectie final M 111 10.04.2014

Raport selectie final M 322 10.04.2014

Raport selectie final M 121 06.06.2014

Raport intermediar M 111 06.06.2014

Raport intermediar M 322 06.06.2014

Raport selectie final M 111 17.06.2014

Raport selectie final M 322 17.06.2014

Raport evaluare M 121 septembrie 2014

Raport evaluare M 322 septembrie 2014

Raport final selectie M 121 18.09.2014

Raport final selectie M 322 18.09.2014

Raport evaluare M 111

Raport evaluare M 421

Raport selectie final M 111 15.10.2014

Raport final selectie M 421 15.10.2014

Raport selectie final M 421 28.01.2015

Raport selectie M 421 02.02.2015

Raport evaluare M 322 25.03.2015

Raport final M322 26.03.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lasă un răspuns